Central Commitee

याक्थुङ युवा मञ्चको दोस्रो राष्ट्रिय महाधिवेशन
२०७७ चैत २८ गते
पान्थर, फेदेन, लिम्बुवानबाट निर्वाचित, केन्द्रीय कार्य समिति

 

अध्यक्ष
१) सुशन हुक्पा चोङबाङ

वरिष्ठ उपाध्यक्ष
२) प्रज्ञा इजम लिम्बू

उपाध्यक्षहरु
३) रञ्जुला तेयुङ
४) कमल हाङसरुम्बा,
५) मणिबिक्रम योङहाङ,
६) राजेन्द्र इधिङ्गो

महासचिव
७) मनेश आङ्बो

सचिवहरु
८) गणेश तुम्रोक (पान्थर)
९) नारायण आङ्खेवा (तेह्रथुम)
१०) सुवाश लुम्फुङ्वा (काठमाडौँ)
११)……………….(महिला)
खेलकुद सचिव
१२) ऋतुराज तेयुङ (काठमाडौँ) (खेलकुद इन्चार्ज)

कोषाध्यक्ष
१३) घनश्याम थेबे

केन्द्रीय सदस्यहरु
१४) नवीन ताप्मादेन (ताप्लेजुङ)
१५) मनकुमार आङ्देम्बे (पान्थर)
१६) मनोज साँवा लिम्बू (इलाम)
१७) प्रेम सेर्मा (झापा)
१८) हेमन्त लिम्बू (सुनसरी)
१९) राजन यक्सो (ललितपुर)
२०) …………….(मोरङ)
२१) ………………(तेह्रथुम)
२२) ………………(धनकुटा)
२३) ……………….(संखुवासभा)
२४) ………………(काठमाडौँ)
२५) ……………….(भक्तपुर)
(सदस्यहरु जिल्लाको इन्चार्ज हुने र केन्द्रीय सदस्य जिल्ला समितिले सिफारिस गरी महाधिवेशनमा पठाएर निर्वाचित हुने र महाधिवेशनमा निर्वाचित नभइसकेको जिल्लाको केन्द्रीय सदस्यहरु जिल्लाले सिफारिस गरी पठाउने)

मनोनित केन्द्रीय सदस्यहरु
२६) शुनिल आङबो
२७) ……………….
२८) ……………….
२९) ……………….
(मनोनित सदस्यहरु दक्षता, क्षमताको आधारमा संस्थामा भूमिका निर्वाह गर्नु सक्ने सचिवालयको सिफारिसमा केन्द्रीय समितिको पूर्ण बैठकले मनोननित गर्ने)

 

……………………………………………………………………………………………………………………

 

याक्थुङ युवा मञ्च, प्रथम राष्ट्रिय महाधिवेशन
२०७५ जेठ ७ गते
इलामबाट निर्वाचित

केन्द्रीय कार्यसमिति

१ अध्यक्ष : भूपेन्द्र खुदाङ 9843358302
२ उपाध्यक्ष (महिला) : प्रज्ञा इजम 9844670965
३ उपाध्यक्ष : मानधोज इस्वो 9849412925
४ उपाध्यक्ष : महेश्वर हुक्पा चोङबाङ 9807059112
५ उपाध्यक्ष : कमल हाङसरुम्बा 9816992919
६ महासचिव : सुशन चोङबाङ 9861044808
७ सचिव (महिला) : विमला तेयुङ 9842159168 तेस्रो बैठकबाट
८ सचिव : मोहन मादेन 9818099270
९ सचिव : तुल्सी तिगेला 9852053331
१० सचिव : मणिविक्रम योङहाङ 9817089770
११ कोषाध्यक्ष : शान्ता योङहाङ 9803822336
१२ सदस्य : अशोक चोङबाङ (ताप्लेजुङ) 9842743774
१३ सदस्य : गणेश तुम्रोक (पान्थर) 9814946508
१४ सदस्य : शान्ता तुम्बाहाम्फे (इलाम) 9824936031
१५ सदस्य : राजेन्द्र इधिङगो (झापा) 9806021216
१६ सदस्य : रमेश चोङबाङ (मोरङ) 9800932814
१७ सदस्य : पोषण आङबुङ (तेह्रथुम) 9842191655
१८ सदस्य …………. सुनसरी
१९ सदस्य …………..काठमाडौँ
२० सदस्य …………. धनकुटा
२१ सदस्य : तेज लिङथेप(संखुवासभा) दोस्रो बैठकबाट
२२ सदस्य (खुल्ला महिला) : पुजन जवेगू (पान्थर) 9818649838 तेस्रो बैठकबाट
२३ मनोनित सदस्य : मनेश आङबो दोस्रो बैठकबाट
२४ मनोनित सदस्य
२५ मनोनित सदस्य

 

विभागीय जिम्मेवारी

सञ्चार, संघसंस्था, समन्वय र विदेश
(विभाग प्रमुख)अध्यक्ष ः भूपेन्द्र खुदाङ
सहयोगी

भाषा÷साहित्य
(विभाग प्रमुख)महासचिव ः शुसन चोङबाङ
सहयोगी
गणेश तुम्रोक

महिला
(विभाग प्रमुख)उपाध्यक्ष ः प्रज्ञा इजम
सहयोगी
सान्ता योङहाङ
शान्ता तुम्बाहाङफे

सांस्कृतिक
(विभाग प्रमुख)सचिव ः मोहन मादेन
सहयोगी
सुनसरी के.स.

अनुशासन
(विभाग प्रमुख)उपाध्यक्ष ः मानधोज इस्वो
सहयोगी
अशोक चोङबाङ

ऐतिहासिक स्थल संरक्षण, सम्बद्र्धन र पर्यटन
(विभाग प्रमुख)सचिव ः तुलसी तिगेला
सहयोगी
राजेन्द्र इधिङगो

खेलकुद
(विभाग प्रमुख)उपाध्यक्ष ः मानधोज इस्वो
सहयोगी
राजेन्द्र इधिङगो

शिक्षा, लोकसेवा, प्रशिक्षण
(विभाग प्रमुख)सचिव ः मणि विक्रम योङहाङ
सहयोगी
तेज लिङथेप

सङ्गठन र प्रदेश समन्वय
(विभाग प्रमुख)उपाध्यक्ष ः महेश्वर हुक्पा चोङबाङ
सहयोगी
– जिल्ला प्रतिनिधित्व गर्ने सबै केन्द्रीय सदस्यहरु

आर्थिक
(विभाग प्रमुख)कोषाध्यक्ष ः शान्ता योङहाङ

राजनीतिक÷ आदिवासी अधिकार
(विभाग प्रमुख)उपाध्यक्ष ः कमल हाङसरुम्बा
सहयोगी
मनिस आङबो

 

पिडिएफ फाइलमा हेर्न तथा डाउनलोड गर्न यो लिंकमा click गर्नु सक्नुहुनेछ ।

https://drive.google.com/drive/folders/1QT6gawqIkkJx8oEqUy8y7c1BriaAoKRS?usp=sharing